Судова практика


Судова практика - це важненйшая частина роботи нашого юридичного відділу. Успіх у вирішенні питань у судах залежить в першу чергу від кваліфікації фахівців у даній сфері діяльності. Захист інтересів клієнтів у судах - це одне з найважливіших напрямів діяльності нашої компанії.
 Великий досвід і високий клас наших фахівців можуть забезпечити позитивний результат під час розгляду справ у судах Україні.
 Судова практика, рішення цивільних спорів, сімейні спори, господарські спори, трудові спори - всі ці правові питання з успіхом вирішуються нашими фахівцями.
 Попередня консультація по телефону: +38 044 390-66-70

Відгуки наших клієнтів

Долго выбирали охранную компанию, чтобы поставить наш дом возле Вышгорода на сигнализацию и пультовую охрану. Обзванивали и уточняли условия. Лучшее предложение на рынке было у /Безпека Сервис/. Менеджер подробно объяснил все этапы установки и подключения, подключили нас быстро и теперь мы под охраной. Большое спасибо!

Алексей В.

Безпека Сервис базируется в Вышгороде, поэтому обратились к ним сразу, чтобы поставить квартиру на сигнализацию. Эту фирму посоветовали знакомые. Поставили все необходимое оборудование, сделали все качественно и оперативно. Уже полгода квартира на сигнализации. В отпуск ездили зная, что квартира под охраной. Рекомендуем

Елена К.

Користуємось послугами Безпека Сервіс вже більше шести років. Все дуже чітко з першого дня. Підключили сигналізацію - і маємо спокій. Є впевненість, що наш будинок під охороною і спокійно можемо залишити його на довгий термін. Вже декілька наших друзів теж скористалися нашою рекомендацією і не пошкодували. Дякуємо за Вашу роботу і рекомендуємо!

Олександр Л.