Пультова охорона

Найефективнішим засобом безпеки майна на сьогодні  є пульт централізованої охорони (ПЦО). При однократному вкладенні коштів у монтаж системи охоронно-пожежної сигналізації на об'єкті, клієнт отримує надійну охорону майна за невелику абонентську плату в порівнянні з фізичною охороною об'єкта. 
Пульт охорони компанії має найсучасніші системи. Технічні системи: " Інтел-ДжиСМ", "VIRIAL". Інформація з об'єкта, що охороняється,  виділеним радіоканалом або GSM каналом надходить на пульт охорони і дублюється телефонним зв'язком одночасно або окремо, що виключає ряд проблем з охорони об'єктів через телефонну лінію (обрив кабелю, відключення телефону, профілактика на АТС і ін.).
 Після надходження на пульт охорони сигналу про спрацьовування сигналізації на об'єкт виїжджає група швидкого реагування. До обов'язків групи реагування входить: виїзд на об'єкт, з якого надійшов сигнал тривоги, встановлення причин спрацьовування сигналізації, у випадку протиправних дій третіх осіб – здійснення їх затримки і передача правоохоронним органам.
За заявкою клієнта наш співробітник (безкоштовно) виїжджає на об'єкт, надає вичерпну інформацію за ефективною схемою блокування об'єкта, вартості монтажу систем сигналізації і абонентської плати.
 
 Пульт централізованої охорони здійснює охорону різних типів об'єктів: квартир, будинків, офісів і інших службових приміщень.
Компанія проектує і здійснює монтажні роботи з охоронно-пожежної сигналізації, відеоспостереження, систем контролю доступу, а також проводить моніторинг пожежної сигналізації і обслуговує обладнання.
 Вартість монтажних робіт залежить від обладнання, що буде встановлюватися на об'єкті.Відгуки наших клієнтів

Долго выбирали охранную компанию, чтобы поставить наш дом возле Вышгорода на сигнализацию и пультовую охрану. Обзванивали и уточняли условия. Лучшее предложение на рынке было у /Безпека Сервис/. Менеджер подробно объяснил все этапы установки и подключения, подключили нас быстро и теперь мы под охраной. Большое спасибо!

Алексей В.

Безпека Сервис базируется в Вышгороде, поэтому обратились к ним сразу, чтобы поставить квартиру на сигнализацию. Эту фирму посоветовали знакомые. Поставили все необходимое оборудование, сделали все качественно и оперативно. Уже полгода квартира на сигнализации. В отпуск ездили зная, что квартира под охраной. Рекомендуем

Елена К.

Користуємось послугами Безпека Сервіс вже більше шести років. Все дуже чітко з першого дня. Підключили сигналізацію - і маємо спокій. Є впевненість, що наш будинок під охороною і спокійно можемо залишити його на довгий термін. Вже декілька наших друзів теж скористалися нашою рекомендацією і не пошкодували. Дякуємо за Вашу роботу і рекомендуємо!

Олександр Л.