Консультації з питань створення ефективної системи економічної безпеки

Консультації з питань створення ефективної системи економічної безпеки, вивчення і підбору клієнтської бази, персоналу, збуту продукції.
 
Існує чимало визначень економічної безпеки, що зводяться до того, що це насамперед - об'єднання організаційно-розпорядчих, правових, технічних і економічних заходів, спрямованих на створення надійної системи функціонування, розвитку і захисту Вашого бізнесу.
На сьогодні  ми можемо запропонувати Вам: 
Ми готові зробити все, щоб Ваш бізнес був надійно захищений! 

Відгуки наших клієнтів

Долго выбирали охранную компанию, чтобы поставить наш дом возле Вышгорода на сигнализацию и пультовую охрану. Обзванивали и уточняли условия. Лучшее предложение на рынке было у /Безпека Сервис/. Менеджер подробно объяснил все этапы установки и подключения, подключили нас быстро и теперь мы под охраной. Большое спасибо!

Алексей В.

Безпека Сервис базируется в Вышгороде, поэтому обратились к ним сразу, чтобы поставить квартиру на сигнализацию. Эту фирму посоветовали знакомые. Поставили все необходимое оборудование, сделали все качественно и оперативно. Уже полгода квартира на сигнализации. В отпуск ездили зная, что квартира под охраной. Рекомендуем

Елена К.

Користуємось послугами Безпека Сервіс вже більше шести років. Все дуже чітко з першого дня. Підключили сигналізацію - і маємо спокій. Є впевненість, що наш будинок під охороною і спокійно можемо залишити його на довгий термін. Вже декілька наших друзів теж скористалися нашою рекомендацією і не пошкодували. Дякуємо за Вашу роботу і рекомендуємо!

Олександр Л.