Захист прав інтелектуальної власності

 

Захист прав інтелектуальної власності - це комплекс юридичних процедур та заходів спрямованих на закріплення прав на інтелектуальну власність, а також на захист від незаконного використання її іншими особами. Наша компанія готова надати і виконати всі необхідні дії і провести повний комплекс робіт із захисту інтелектуальної власності. Великий досвід роботи в цьому напрямку, наші фахівці, що мають величезний досвід в цьому напрямку - гарантія якості при співпраці з нашою компанією.
Захист прав інтелектуальної власності важлива складова успіху на ринку багатьох компаній і торгових марок. Тому так важливо мати юридичний захист та контроль над чітким дотриманням легального використання всіх об'єктів інтелектуальної власності.
Захист прав інтелектуальної власності вимагає постійного контролю та моніторингу ринку, відстеження і виявлення порушень, юридична робота зі збору фактичних доказів, підготовка документів та передача їх в судові органи, робота в судах і контроль за виконанням судових рішень.
Для захисту прав інтелектуальної власності у нас створений спеціальний відділ, який складається з досвідчених фахівців детективної роботи, юристів високого рівня підготовки і необхідних технічних засобів.
Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці. Багатоканальний тел. / факс: +38 044 390-66-70

Відгуки наших клієнтів

Долго выбирали охранную компанию, чтобы поставить наш дом возле Вышгорода на сигнализацию и пультовую охрану. Обзванивали и уточняли условия. Лучшее предложение на рынке было у /Безпека Сервис/. Менеджер подробно объяснил все этапы установки и подключения, подключили нас быстро и теперь мы под охраной. Большое спасибо!

Алексей В.

Безпека Сервис базируется в Вышгороде, поэтому обратились к ним сразу, чтобы поставить квартиру на сигнализацию. Эту фирму посоветовали знакомые. Поставили все необходимое оборудование, сделали все качественно и оперативно. Уже полгода квартира на сигнализации. В отпуск ездили зная, что квартира под охраной. Рекомендуем

Елена К.

Користуємось послугами Безпека Сервіс вже більше шести років. Все дуже чітко з першого дня. Підключили сигналізацію - і маємо спокій. Є впевненість, що наш будинок під охороною і спокійно можемо залишити його на довгий термін. Вже декілька наших друзів теж скористалися нашою рекомендацією і не пошкодували. Дякуємо за Вашу роботу і рекомендуємо!

Олександр Л.